Milan Gavenčiak,

certifikovaný makléř II. st. , RK  RE/MAX, již od r. 2007 

 

Prolog

Je pro mne ctí a inspirací, že jste zde. Najdete zde informace o mně, mé pracovní videoprezentace a rady, jak se vyhnout problémům při prodeji své nemovitosti. Jmenuji se Milan Gavenčiak a již 13 let jsem realitní makléř světového lídra v realitách RE/MAX. Mou expertní lokalitou je Středočeský kraj a Praha. Zkušenosti jsem čerpal doma i v zahraničí.

Co umím ? 

Jsem zdatný obchodník, vyjednávač a koordinátor. Díky 30 leté obchodní činnosti, kterou jsem vykonával doma i v zahraničí  (Itálie a USA), mám obchodní zkušenosti a dovednosti, které dokáži zhodnotit ve Váš prospěch. Hovořím anglicky, německy, italsky, francouzsky, španělsky a polsky. Mým klientem je majitel garáže i vlastník hotelu nebo developer.

Při prodeji s paní Dolinovou a Petrem Vondráčkemklik = více info o mně

Cíl stránek ? 

Poskytnout informace o mně všem současným i budoucím klientům a ujistit je, že jsem úplně normální člověk, který svou práci miluje, je ve svém pracovním oboru zkušený, pečlivý a důsledný.

Zkoukněte mou video poradnu. V ní jsem shrnul zkušenosti z domova i ze tří stáží v USA, zkušenosti desítek mých klientů, i klientů mých kolegů. Najdete zde i špičkový světový vyhledávač nemovitostí RE/MAX Global Research - podívejte se, jaké nemovitosti se ve světě nabízí. Pokud Vás zastupuji osobně, najdete zde i Vaši nemovitost. Také se pokusím vysvětlit proč 90% samoprodejců v prvních 2 měsících, respektive 60% v prvních 5 měsících, není schopno prodat svou nemovitost. 

Výsledek

Bude-li spokojený můj klient, pak budu spokojený i já. Nadšený klient, který předává dál mé jméno je to, co mi dělá největší radost. Výsledkem naší spolupráce jsou budoucí přátelství, která jsem navázal s desítkami mých klientů, přestože původně o RK nechtěli ani slyšet.