Co o mě říkají klienti ?

V systému RE/MAX má každý klient, který prodává nebo kupuje, právo vyjádřit svou (ne)spokojenost s chováním, postupem a nasazením makléře. Nikdo z makléřů nechce mít na veřejné profilové pracovní stránce špatné hodnocení.  Našim klientům to přináší prospěch v podobě maximalizace snahy, pečlivosti a komunikace ze strany makléře.  Je to jediný  správný způsob, jak si můžete prověřit profesní kvality makléře. Je to také jeden z důvodů, proč je RE/MAX nejlépe hodnocenou realitní kanceláří.

Jak mne hodnotí klienti ?  

Hodnocení ze stránek RE/MAX ČR

Hodnocení předaná na centrálu RE/MAX.

Naprostá spokojenost, pan makléř ví, o čem se hovoří a vyzná se, nic mu není cizí a mohl jsem se zeptat na všechno a všechno mi bylo vysvětleno Tak jako přesvědčil mne, tak jsem věděl že přesvědčí i potencionální kupce. A také se tak stalo takže dobrá volba. Šlo to rychle a nakonec jsem se musel zúčastnit jen jediné věci - podpisu kupní smlouvy. Daně a následný servis také v pořádku.

Martin Daneš, mart.danes@seznam.czživnostník

Jistý a sebevědomý ve vystupování, mně a naší rodině dodal sílu a odvahu změnit některé věci na které jsme si léta netroufli. Dnes mohu konstatovat, že to bylo tak jednodudché, že bych to možná zvládla i sama, jen jsem se nedokázala správně a včas rozhodnout. Pan Gavenčiak mi pomohl uvědomit si některé životní pravdy. Závěrem musím říci, že to není jen dobrý makléř, ale i psycholog.

Petra Kastnerová, Slaný

Dobrý den, pane Gavenčiak, peníze jsou na účtech a dokončili jsme tudíž úspěšně prodej nemovitosti. Dovolte, abych krátce zhodnotil průběh. Děkujeme za vstřícný přístup při převzetí nemovitosti a v průběhu celého procesu prodeje. Současně dovolte, abych ocenil vysoce profesionální přístup při prezentacích nemovitostí (inzerce i prohlídky), myslím, že to byl jeden z klíčů, který vedl k prodeji. V neposlední řadě je třeba vyzdvihnout styl jednání a komunikace, který u nás všech navodil atmosféru důvěry. V případě dalšího prodeje/koupě se na Vás určitě s důvěrou obrátíme. S pozdravem

Ing. Karel Bartík a Ing. Zuzana Sazimová, Mirošov, 27.11.2015

"Pan Gavenčiák má velmi slušné a příjemné vystupování. Před uskutečněním prodeje nemovitosti nám vše vysvětlil a seznámil podrobně s postupem. Je to milý a inteligentní člověk. Už jsem pana Gavenčiáka doporučila svým přátelům. Ještě jednou mu chci touto cestou poděkovat. Na shledanou Solnařová."

Eva Solnařová, 10. ZŠ Most

VIDEOREFERENCE

Lázně pro Annu Landovou

A. Landová a M. Gavenčiak

Hodnocení bezpečnosti obchodu

MUDr. Eva Lednická a Milan Gavenčiak

Kontakt

Telefon

+420 739 500 614

Denně od 08:00 do 20:00

E-mail

milan.gavenciak@re-max.cz

Odpovím do 24 hod., 365 dní v roce