Služby

Má činnost se z 50 % sestává ze schůzek, kde lidem radím, jak rozdělit SJM, vypořádat dědictví, vymazat zástavní právo, zaplatit exekuci nebo třeba jen jak lépe prodat.

V podmenu služeb pro prodávající \ pro kupující  vypisuji položky, které jsou zahrnuty v mých službách, jako např.:

  • vyhotovení smluvní dokumentace,
  • advokátní úschova,
  • vykonávání prohlídek,
  • prověření bonity kupujících,
  • znalecký odhad a daňové přiznání,
  • a další…

 

Chci tímto sdělit, že můj klient si může být jist tím, že pro něj chci udělat vše, aby byl nadšen. Je to jediná správná cesta, aby řekl svým kamarádům v práci nebo u piva „Gavenčiak byl dobrej, tady máš číslo, zavolej mu“.

Je pro mne důležité, abyste věděli, že vím o tom, že doporučení se cení, ale vím také, že si doporučením nechcete uříznout ostudu. To samé platí pro mě, když si mne pozvete domů. Nesvěříte přece prodej svého domu makléři, který Vás nepřesvědčil. Pokud nepřesvědčí Vás, jak přesvědčí kupujícího?

To, že jste na této stránce a čtete tyto řádky, znamená, že to s prodejem své nemovitosti a svou budoucností myslíte vážně. Nechcete zanedbat ani ty nejmenší maličkosti a přemýšlíte o všem, co Vás posune vpřed. Jsem naladěn stejně. Udělám raději méně obchodů, ale s jistým a dobrým výsledkem.

Cestu makléře, který nabírá a prodává vše a všude, za jakýchkoliv podmínek jsem opustil. Ne že by tento makléř nebyl schopen prodávat, tento makléř JEN nemá spokojené a vracející se klienty.

Pro mne je to Alfa a Omega práce ve službách. Naplňuji tím své motto „ Reality nejsou jen o nemovitostech a penězích, jsou také o lidech, cti a morálce“. Ale ani to někdy nestačí, lidi nezajímají vždy jen morální pohnůtky, motta a záměry. Klienti chtějí výsledky a pod výsledkem si všichni do jednoho představují peníze, úsporu času a žádné starostí. Vždycky jsem si myslel, že na prvním místě mí klienti vidí peníze, ale není to tak jednoznačné.  Pořadí se klient od klienta různí, ale s přibývajícími dny nezdaru v prodeji jejich nemovitosti se mění priority i pořadí takto - nedostává se času, přibývají starosti, a peníze trochu ustupují do pozadí.

Moje služby budou vynikající tehdy, když klient obdrží v daném místě a dané době:

  • co nejlepší cenu za svou nemovitost
  • zůstane mu čas na sebe a své koníčky
  • na starosti si ani nevzpomene

MÝM CÍLEM JSOU PRÁVĚ TAKOVÉ SLUŽBY.

Milan Gavenčiak