Milan Gavenčiak, 

        certifikovaný makléř II. st. 

                 s praxí  již  od  roku 2007

Příběh úspěšného realitního makléře

Historie a nové nápady

Můj příběh je velmi inspirativní. Zdá se, že jsem člověk, který se nebojí změn a je ochoten riskovat. K realitám jsem se dostal víceméně náhodou v roce 2007. V té době se v České republice otevíraly první kanceláře realitní společnosti RE/MAX a oslovil mne jejich zástupce. Rozhodl jsem se změnit kariéru a začal jsem se vzdělávat v oboru realit. Z obchodního ředitele v IT jsem se stal úspěšným realitním makléřem. To je velký úspěch, který vyžaduje nejen obchodní dovednosti, ale také odvahu a schopnost učit se novým věcem.

Přestože mi bylo 40 let, nebál jsem se výzvy. Věděl jsem, že v realitách je nutné být dobrým obchodníkem, protože se jedná o zboží za miliony korun. Učil jsem se, pracoval tvrdě a vytrvale. Za 16 let u RE/MAXu jsem posbíral několik mezinárodních ocenění a naučil jsem se, jak se jako OSVČ postarat sám o sebe.

Po 16 letech (2023) činím další rozhodnutí a změnu. Nebojím se. Ukončil jsem činnost v RE/MAXu. Spolupráce s RE/MAXem byla pro mě cennou zkušeností. Děkuji za příležitost pracovat v této skvělé společnosti. Našel jsem nové impulsy a mám nové nápady, které bych chtěl realizovat. Mezi ně patří například projekt "Každá nemovitost si zaslouží svou vlastní webovou stránku".

Můj nápad "Každá nemovitost si zaslouží svou webovou stránku" je velmi zajímavý. V dnešní době, kdy je stále více lidí online, je důležité, aby měly nemovitosti vlastní webové stránky. Webová stránka může potenciálním kupujícím poskytnout všechny důležité informace o nemovitosti, včetně fotografií, virtuální prohlídky, videa, popisu, cenové nabídky a kontaktních údajů. Může také pomoci zvýšit povědomí o nemovitosti a přilákat více zájemců.

Můj příběh je inspirací pro každého, kdo chce dosáhnout úspěchu. Ukazuje, že je možné změnit kariéru i ve zralém věku, pokud máte odvahu a chuť pracovat na svých cílech.

Mé cíle a hodnoty

Základní myšlenka.

Cílem této stránky je představit se jako realitní makléř a sdělit, co mohu nabídnout svým klientům. Zároveň chci zdůraznit, že i když je pro mě důležitý vlastní prospěch, vždy jednám s klienty v jejich nejlepším zájmu. Jak říká Zig Zaglar "Můžete dostat od života vše co chcete, pokud pomůžete dostatečnému počtu lidí, aby i oni získali co chtějí". 

Proč je prodej nebo koupě nemovitosti důležitá životní změna?

Prodej nebo koupě nemovitosti je důležitá životní změna, protože jde o významnou investici, která může mít zásadní dopad na náš život. Může nám pomoci splnit životní sny, například mít vlastní domov, nebo naopak může znamenat změnu životního stylu, například když se stěhujeme za prací nebo do důchodu.

Jak může realitní makléř pomoci?

Realitní makléř může pomoci s prodejem nebo koupí nemovitosti mnoha způsoby. Například může: 
Poskytnout odborné znalosti a poradenství o trhu s nemovitostmi 
Pomoci stanovit správnou cenu nemovitosti 
Zajistit profesionální marketing a propagaci nemovitosti 
Pravidelně komunikovat a vyjednávat se zájemci 
Zajišťovat právní záležitosti a veškerou administrativu spojenou s prodejem nebo koupí nemovitosti

Proč je důležité, aby realitní makléř jednal z nejčistších pohnutí?

Je důležité, aby realitní makléř jednal z nejčistších pohnutí, protože jeho jednání může mít zásadní dopad na život jeho klienta. Pokud makléř jednal v zájmu vlastního prospěchu, může to vést k tomu, že klient nebude spokojen s výsledkem spolupráce. To může mít negativní dopad na reputaci makléře a může mu ztížit získávání nových klientů.

Cíle a hodnoty.

Cílem mé práce je pomáhat lidem s prodejem nebo koupí nemovitosti a tím jim měnit životy. Věřím, že je důležité, aby realitní makléř jednal v zájmu svého klienta a vždy mu poskytoval nejlepší možné služby. Když pomůžu někomu najít nový domov, který mu vyhovuje a ve kterém se bude cítit dobře, tak jsem spokojený. Když pomůžu někomu prodat jeho nemovitost za dobrou cenu, tak jsem spokojený. Když pomůžu někomu splnit jeho sen o vlastním bydlení, tak jsem spokojený.

To je to, co mě na této práci baví nejvíc.

Můj cíl velmi ambiciózní, ale také velmi žádoucí. Nadšený klient je tím nejlepším hodnocením, které může firma získat. Je to klient, který je spokojen s vašimi službami natolik, že je ochoten o nich říct ostatním a doporučit je. To je skvělá reklama, která může přinést nové zákazníky. Nadšený klient je výsledkem mnoha faktorů. Je to kombinace kvalitních služeb, skvělého zákaznického servisu a osobního přístupu.

 

 

 

Zázemí a podpora. Mými partnery jsou kvalitní advokátní kancelář i specialisté na financování a marketing.

500 prodejů. 500 nových domovů. Včetně vlastního domu. Vím, co se od makléře očekává, protože jsem to zažil.

Pravidelně procházím školeními, certifikací a zkouškami, pravidelně se vzdělávám a učím se od nejlepších.

    Dokončuji co začnu. Snažím se o maximální přidanou hodnotu, která zaujme.

96% klientů mne hodnotí nejlepší známkou. Zaměřuji se na příležitosti, ne na překážky.

Neztrácejte čas věcmi, které vás nečiní šťastnými. Udělejte si pauzu, my se postaráme o vše ostatní.

Mé statistiky v číslech od počátku.

0
počet let praxe
0
prodaných domů
0
prodaných bytových jednotek
0
prodaných komerč. nem.
0
hodnocení klientů

Zpráva o dosažení osobní významné mety.

S radostí oznamuji, že jsem po 11 letech realitní činnosti prodal nemovitosti v hodnotě jedné miliardy Kč. Děkuji tímto mým klientům a REMAXu, že jsem mohl být součástí.

 

 

Moje vize a motto

 Síň slávy

S radostí oznamuji, že po 9 letech jsem svým obratem dosáhnul "HALL OF FAME". Jedná se o jedno z nejvyšších odborných profesních mezinárodních ocenění pro realitní makléře. 

Děkuji tímto mé partnerce, mé matce Marii a řediteli mé domovské pobočky Pavlu Hassmanovi. Je to i jejich zásluha a jsem jim vděčný za lásku, výchovu a podporu.