V systému RE/MAX má každý prodávající klient, který se stane našim smluvním partnerem, právo vyjádřit veřejně písemně na www.re-max.cz svůj názor na makléře. Nikdo z makléřů nechce mít na veřejné profilové pracovní stránce špatné hodnocení. Našim klientům to přináší prospěch v podobě maximalizace snahy, pečlivosti a komunikace ze strany makléře a makléřům zpětnou vazbu. Považuji to za správný způsob, jak si prověřit profesní kvality makléře. Je to také jeden z důvodů, proč je RE/MAX dlouhá léta dobře hodnocenou realitní kanceláří.

Co o mě říkají klienti ?

0
počet hodnocení na mé profilové stránce
0
obsloužených klientů

 

  • O hodnocení jsou kontrolním oddělením remaxu automaticky požádáni všichni klienti, jejichž prodej nemovitosti byl zprostředkován makléřem společnosti RE/MAX. Klient vyplní krátký formulář s recenzí a odešle jej zpět elektronicky. Tato hodnocení se potom automaticky objeví na profilové stránce makléře. 
  • Svým způsobem se jedná o sofistikovanou kontrolu správnosti činnosti makléře a možnost domoci se nápravy nesprávného jednání makléře vůči klientovi.
  • Klient má rovněž možnost nekvalitní práci makléře reklamovat, a to prostřednictvím reklamačního formuláře na stránkách společnosti.

Hodnocení předaná na centrálu RE/MAX

S panem Gavenčiakem je velmi dobrá spolupráce. Je aktivní v prodeji nemovitosti, neustále zasílá informace o zájemcích i proběhlých prohlídkách a připomínkách zájemců. Velmi profesionální přístup po všech stránkách, vstřícnost a ochota být nápomocen i nad rámec svých povinností a smluvních závazků. Velká spokojenost. Velice ráda se na pana Gavenčiaka v případě dalších prodejů nemovitostí opět obrátím.
Lýdie Pavelková, pavelkova.l@centrum.cz, tel.: +420 608 226 322
Naprostá spokojenost, pan makléř ví, o čem se hovoří a vyzná se, nic mu není cizí a mohl jsem se zeptat na všechno a všechno mi bylo vysvětleno Tak jako přesvědčil mne, tak jsem věděl že přesvědčí i potencionální kupce. A také se tak stalo takže dobrá volba. Šlo to rychle a nakonec jsem se musel zúčastnit jen jediné věci - podpisu kupní smlouvy. Daně a následný servis také v pořádku.
Roman Kreibich, romanko.step@seznam.czživnostník
Korektní, zkušený odborník a fajn člověk. Perfektně se vyzná v právu, obchodu i financích. Nečinil žádný nátlak na nás ani na prohlídky, vše zcela přirozeně, prostě jako ryba ve vodě. Tento člověk se narodil pro reality a krom toho sympatický a spolehlivý. Nezklamal nás za žádné situace a vše proběhlo podle našich představ. Pravidelně a pravdivě nás také informoval o stavu i když situace někdy nebyla úplně růžová a jednoduchá. Měl perfektní inzerci, krásné fotkya kreativní plány, jak docílit toho, co jsme mu nakladli při prodeji firmy.
Karel DonátElektrozávody Lenešice
"Pan Milan Gavenčiak je profesionál na slovo vzatý a člověk na svém místě. Od úvodní schůzky jsem nabyl přesvědčení a stoprocentní jistotu, že jsem ve správných rukách. Jeho proaktivní, lidský, přátelský a hlavně zacílený přístup na zákazníka dovedl naši spolupráci k úspěšnému konci ve velmi krátkém čase. Pana Milana Gavenčiaka bych doporučil komukoliv jinému, neboť on je člověk, který hledá způsoby, který hledá řešení a svou práci dělá rád, protože ho baví a ne primárně pro peníze. Jeho úspěšnost je velmi vysoká a musím říci, že budu rád, když s ním budu moci zase někdy spolupracovat!"
Vratislav Hanzlík, Hostivice, 602 356 633,
"Spolupráce s panem makléřem byla na velmi profesionální úrovni. Od počátku jsme k němu cítili absolutní důvěru a tu nezklamal. Byl velmi trpělivý, pravidelně nás informoval o jednotlivých krocích procesu prodeje bytu, při prohlídkách byl dochvilný a měl dobrý odhad na klienty. Hodně nám pomohl, protože po nějaké době už jsme nevěděli kudy kam. Jsme rádi, že jsme si z té široké nabídky makléřů vybrali právě jeho. Celkově jsme byli s prací pana Gavenčiaka velmi spokojeni a můžeme jej vřele doporučit i ostatním klientům.
Ludvík Písařovic, Praha
Jistý a sebevědomý ve vystupování, mně a naší rodině dodal sílu a odvahu změnit některé věci na které jsme si léta netroufli. Dnes mohu konstatovat, že to bylo tak jednodudché, že bych to možná zvládla i sama, jen jsem se nedokázala správně a včas rozhodnout. Pan Gavenčiak mi pomohl uvědomit si některé životní pravdy. Závěrem musím říci, že to není jen dobrý makléř, ale i tak trochu psycholog.
Petra Kastnerová, Slaný
"Jde o prodej již druhé nemovitosti prostřednictvím p.Gavenčiaka a můžu vřele doporučit ostatním. Jeho služby jsou na vysoké profesionální úrovni.Ladislav Štorkup"
Ladislav Štorkup, 725 991 827
"Pan Gavenčiák má velmi slušné a příjemné vystupování. Před uskutečněním prodeje nemovitosti nám vše vysvětlil a seznámil podrobně s postupem. Je to milý a inteligentní člověk. Už jsem pana Gavenčiáka doporučila svým přátelům. Ještě jednou mu chci touto cestou poděkovat. Na shledanou Solnařová."
Eva Solnařová, 10 ZŠ Most
"Naprosto profesionální, vstřícné a respektující jednání. Mnohaleté zkušenosti z oboru jsou znát. Prodej byl rychlý a péče během prodeje a po prodeji komplexní. Pana Gavenčiaka mi doporučili přátelé a já na 100% doporučuji dále. Šárka Pospíchalová, tel.: 602807479"
Šárka Pospíchalová, tel.: 602807479"
Dobrý den, pane Gavenčiak, peníze jsou na účtech a dokončili jsme tudíž úspěšně prodej nemovitosti. Dovolte, abych krátce zhodnotil průběh. Děkujeme za vstřícný přístup při převzetí nemovitosti a v průběhu celého procesu prodeje. Současně dovolte, abych ocenil vysoce profesionální přístup při prezentacích nemovitostí (inzerce i prohlídky), myslím, že to byl jeden z klíčů, který vedl k prodeji. V neposlední řadě je třeba vyzdvihnout styl jednání a komunikace, který u nás všech navodil atmosféru důvěry. V případě dalšího prodeje/koupě se na Vás určitě s důvěrou obrátíme. S pozdravem
Ing. Karel Bartík a Ing. Zuzana Sazimová, Mirošov, 27.11.2015, 724 029 803
Kdybych měl uvádět všechny pozitiva, tak bych psal dlouho...Z makléře se stal přítel a rodinný pomocník pro všechna řešení s našimi byty a chatami a nevím, čím vším, včetně řešení právních záležitostí z pozůstalostí. Líbí se mi, že přiloží ruku k dílu i když to nečekáte a pomůže i navíc. Srdečný a pragmatický člověk se kterým mě pojí příjemné vzpomínky s věcma, keré mě traumatizovali jako nedořešené v naší rodinné historii. Díky němu jsme to všecko vyčistili a teď zase klidněji spím :-)
Jaroslav Torman, Praha 1

Video a písemné reference

Lázně pro Annu Landovou

A. Landová a M. Gavenčiak

Věra Trčková, Markův kopec 420, Meziboří
Hana Pincová, Praha Zbraslav
Jiřina Cílková, Černošice

Hodnocení bezpečnosti obchodu

MUDr. Eva Lednická a Milan Gavenčiak

Tomáš Holčák, Praha Smíchov
Zuzana Sazimová, Mirošov

 

Chcete někoho, kdo si dá opravdu záležet?

 

Napište mi nebo zavolejte

 

 

 

 

 

 

milan.gavenciak@re-max.cz

tel.: +420 739 500 614