V systému RE/MAX má každý prodávající klient, který se stane našim smluvním partnerem, právo vyjádřit veřejně písemně na www.re-max.cz svůj názor na makléře. Nikdo z makléřů nechce mít na veřejné profilové pracovní stránce špatné hodnocení. Našim klientům to přináší prospěch v podobě maximalizace snahy, pečlivosti a komunikace ze strany makléře a makléřům zpětnou vazbu. Považuji to za správný způsob, jak si prověřit profesní kvality makléře. Je to také jeden z důvodů, proč je RE/MAX dlouhá léta dobře hodnocenou realitní kanceláří.

Co o mě říkají klienti ?

0
počet hodnocení na mé profilové stránce
0
obsloužených klientů

 

  • O hodnocení jsou kontrolním oddělením remaxu automaticky požádáni všichni klienti, jejichž prodej nemovitosti byl zprostředkován makléřem společnosti RE/MAX. Klient vyplní krátký formulář s recenzí a odešle jej zpět elektronicky. Tato hodnocení se potom automaticky objeví na profilové stránce makléře. 
  • Svým způsobem se jedná o sofistikovanou kontrolu správnosti činnosti makléře a možnost domoci se nápravy nesprávného jednání makléře vůči klientovi.
  • Klient má rovněž možnost nekvalitní práci makléře reklamovat, a to prostřednictvím reklamačního formuláře na stránkách společnosti.

Hodnocení předaná na centrálu RE/MAX

S panem Gavenčiakem je velmi dobrá spolupráce. Je aktivní v prodeji nemovitosti, neustále zasílá informace o zájemcích i proběhlých prohlídkách a připomínkách zájemců. Velmi profesionální přístup po všech stránkách, vstřícnost a ochota být nápomocen i nad rámec svých povinností a smluvních závazků. Velká spokojenost. Velice ráda se na pana Gavenčiaka v případě dalších prodejů nemovitostí opět obrátím.
Lýdie Pavelková, pavelkova.l@centrum.cz, tel.: +420 608 226 322
Naprostá spokojenost, pan makléř ví, o čem se hovoří a vyzná se, nic mu není cizí a mohl jsem se zeptat na všechno a všechno mi bylo vysvětleno Tak jako přesvědčil mne, tak jsem věděl že přesvědčí i potencionální kupce. A také se tak stalo takže dobrá volba. Šlo to rychle a nakonec jsem se musel zúčastnit jen jediné věci - podpisu kupní smlouvy. Daně a následný servis také v pořádku.
Roman Kreibich, romanko.step@seznam.czživnostník
Korektní, zkušený odborník a fajn člověk. Perfektně se vyzná v právu, obchodu i financích. Nečinil žádný nátlak na nás ani na prohlídky, vše zcela přirozeně, prostě jako ryba ve vodě. Tento člověk se narodil pro reality a krom toho sympatický a spolehlivý. Nezklamal nás za žádné situace a vše proběhlo podle našich představ. Pravidelně a pravdivě nás také informoval o stavu i když situace někdy nebyla úplně růžová a jednoduchá. Měl perfektní inzerci, krásné fotkya kreativní plány, jak docílit toho, co jsme mu nakladli při prodeji firmy.
Karel DonátElektrozávody Lenešice
"Pan Milan Gavenčiak je profesionál na slovo vzatý a člověk na svém místě. Od úvodní schůzky jsem nabyl přesvědčení a stoprocentní jistotu, že jsem ve správných rukách. Jeho proaktivní, lidský, přátelský a hlavně zacílený přístup na zákazníka dovedl naši spolupráci k úspěšnému konci ve velmi krátkém čase. Pana Milana Gavenčiaka bych doporučil komukoliv jinému, neboť on je člověk, který hledá způsoby, který hledá řešení a svou práci dělá rád, protože ho baví a ne primárně pro peníze. Jeho úspěšnost je velmi vysoká a musím říci, že budu rád, když s ním budu moci zase někdy spolupracovat!"
Vratislav Hanzlík, Hostivice, 602 356 633,
"Spolupráce s panem makléřem byla na velmi profesionální úrovni. Od počátku jsme k němu cítili absolutní důvěru a tu nezklamal. Byl velmi trpělivý, pravidelně nás informoval o jednotlivých krocích procesu prodeje bytu, při prohlídkách byl dochvilný a měl dobrý odhad na klienty. Hodně nám pomohl, protože po nějaké době už jsme nevěděli kudy kam. Jsme rádi, že jsme si z té široké nabídky makléřů vybrali právě jeho. Celkově jsme byli s prací pana Gavenčiaka velmi spokojeni a můžeme jej vřele doporučit i ostatním klientům.
Ludvík Písařovic, Praha
Jistý a sebevědomý ve vystupování, mně a naší rodině dodal sílu a odvahu změnit některé věci na které jsme si léta netroufli. Dnes mohu konstatovat, že to bylo tak jednodudché, že bych to možná zvládla i sama, jen jsem se nedokázala správně a včas rozhodnout. Pan Gavenčiak mi pomohl uvědomit si některé životní pravdy. Závěrem musím říci, že to není jen dobrý makléř, ale i tak trochu psycholog.
Petra Kastnerová, Slaný
"Jde o prodej již druhé nemovitosti prostřednictvím p.Gavenčiaka a můžu vřele doporučit ostatním. Jeho služby jsou na vysoké profesionální úrovni.Ladislav Štorkup"
Ladislav Štorkup, 725 991 827
"Pan Gavenčiák má velmi slušné a příjemné vystupování. Před uskutečněním prodeje nemovitosti nám vše vysvětlil a seznámil podrobně s postupem. Je to milý a inteligentní člověk. Už jsem pana Gavenčiáka doporučila svým přátelům. Ještě jednou mu chci touto cestou poděkovat. Na shledanou Solnařová."
Eva Solnařová, 10 ZŠ Most
Dobrý den, pane Gavenčiak, peníze jsou na účtech a dokončili jsme tudíž úspěšně prodej nemovitosti. Dovolte, abych krátce zhodnotil průběh. Děkujeme za vstřícný přístup při převzetí nemovitosti a v průběhu celého procesu prodeje. Současně dovolte, abych ocenil vysoce profesionální přístup při prezentacích nemovitostí (inzerce i prohlídky), myslím, že to byl jeden z klíčů, který vedl k prodeji. V neposlední řadě je třeba vyzdvihnout styl jednání a komunikace, který u nás všech navodil atmosféru důvěry. V případě dalšího prodeje/koupě se na Vás určitě s důvěrou obrátíme. S pozdravem
Ing. Karel Bartík a Ing. Zuzana Sazimová, Mirošov, 27.11.2015, 724 029 803
Kdybych měl uvádět všechny pozitiva, tak bych psal dlouho...Z makléře se stal přítel a rodinný pomocník pro všechna řešení s našimi byty a chatami a nevím, čím vším, včetně řešení právních záležitostí z pozůstalostí. Líbí se mi, že přiloží ruku k dílu i když to nečekáte a pomůže i navíc. Srdečný a pragmatický člověk se kterým mě pojí příjemné vzpomínky s věcma, keré mě traumatizovali jako nedořešené v naší rodinné historii. Díky němu jsme to všecko vyčistili a teď zase klidněji spím :-)
Jaroslav Torman, Praha 1

Video a písemné reference

Lázně pro Annu Landovou

A. Landová a M. Gavenčiak

Věra Trčková, Markův kopec 420, Meziboří
Hana Pincová, Praha Zbraslav
Jiřina Cílková, Černošice

Hodnocení bezpečnosti obchodu

MUDr. Eva Lednická a Milan Gavenčiak

Tomáš Holčák, Praha Smíchov
Zuzana Sazimová, Mirošov

 

Chcete někoho, kdo si dá opravdu záležet?

 

Napište mi nebo zavolejte

 

 

 

 

 

 

milan.gavenciak@re-max.cz

tel.: +420 739 500 614